Bobbi için lüks; zamansız ve kaliteli demek. Buradan yola çıkarak besleyici içerikleri göz alıcı renklerle birleştiren olağanüstü lüks ve yoğun yeni formülü Luxe Lip Color’ı tasarladı. Luxe Lip Color, rahat ve zahmetsizce sürülüyor ve sadece tek bir dokunuşla yoğun renk ve kapatıcılık sağlıyor.
Yumuşak ve besleyici parlaklığı dudaklarınıza bir boyut kazandırırken, görünümünüzü anında tazeliyor. Formülü aynı zamanda dudaklarınıza muhteşem bir bakım yapar. Dudaklardaki ince çizgilerin görünümünü gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı olurken, dudakların çatlamasını önler. Nem aşılayan içerikler dudaklarınızın yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Şık ve kabartmalı altın renkli kapağıyla güzellik ve lüksün kusursuz birleşimi.
Yoğun renk elde etmek için direk olarak dudaklarınıza uygulayın. Özel tasarlanmış formülü ile sadece tek bir dokunuşla yoğun ve canlı bir renk verir. Sivriltilmiş ucu ile dudak çevrenizi belirginleştirebilir, sanki dudak kalemi ile uygulanmış görünümü yaratabilirsiniz.
 
Hamiyetin Notu: 40 rengi ile Luxe Lip Color hem yapısı, hem renkleri, hem de şık ambalajıyla Aralık ayı boyunca Tüm Bobbi Brown mağazalarında harika bir servis sunuyor. Kişiye özel lüksü daha da hissetmeniz için kişiselleştirilmiş Luxe Lip Color Kaligrafi Servisi ile, adınızı ya da mesajınızı, kaligrafi ile rujunuzun üstüne kazıyorlar. Hem kendinize hem de sevdikleriniz için harika bir yılbaşı önerisi.
 
Benim en favori renklerim ise;
Desert Rose, Uber Beige, Bond, Retro Red, Your Majesty

(3419 kere ziyaret edildi)