NARS MAN RAY KOLEKSİYONUNDAKİ FAVORİLERİM
 
Yeni koleksiyonlar her zaman çok heyecan verici oluyor. Nars’ın yılbaşı özel koleksiyonu Man Ray’de kalbimi çalan harika ürünler var.
 
Koleksiyon yılbaşına özel olduğu için ışıltılar, parıltılar ön planda... Nars Man Ray koleksiyonu gerçekten parlak makyaj sevenlere hitap ediyor. Ama mat dokunuşlara da yer verilmiş elbette.

                                                   
 

Benim bu koleksiyondaki favorilerim ise şöyle:
Nars Velvet Matte Lip Pencil Wild Ways: Nefis bir kızıl kahve...  Zaten markanın mat kalem rujlarını kullanmayı çok seviyorum. Dokuları güzel ve sürümleri kolay. Bu renk de açık tenliler için çok ideal bence. Ben bu kalem ruju Zambeze gloss ile birlikte kullanmayı tercih ediyorum.

                                                                                         
 
Nars Photogloss Lip Lacquer Zambeze: Kahvemsi şeftali rengindeki bu gloss oldukça yoğun yapılı. Tek sürüşte dahi dudaklara harika bir renk veriyor. Ben önce kalem ruju üzerine bu gloss’u sürüyorum. Renkler birbirini çok iyi tamamlıyor.
                                                                       


Bir de tüyo vermek isterim; bu ikiliyi birlikte kullandığınız zaman allık çok fazla kullanmayın. Hafif bir kontür ve highlight uygulaması yapın, yeterli olur.
 
Nars Velvet Eyeliner Santiago:  Bu göz kaleminin rengine bayılıyorum.  Sıcak bakır rengi. Evet, bir parlaklığı var ama asla simli değil. Soft smokey göz makyajları için çok ideal. Çünkü rahat şekilde dağılıyor ve harmanlanıyor.
                                                                       

 
Nars The Veil Cheek Palette: Bu allık paleti cidden çok kullanışlı. 3 renge sahip: Laguna Bronzlaştırıcı (Altın Işıltılı Kahve), Lovesick Allık (Saten Karpuz Kırmızı) ve Surreal Aydınlatıcı (Bronz Gül). Bu allık paletini doğal görünümlü kontür ve boyutlandırma yapmak, allık ve aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Cilde sağlıklı bir renk ve canlı bir aydınlık veriyor. Ayrıca renkleri far olarak da kullanabilirsiniz. 3 rengi karıştırıp birlikte de kullanabilirsiniz.

                                                                       
 
Nars  Double Take Overexposed Glow Highlighter: Gold olmakla birlikte uygulandığında ciltte asla sim sim gözükmüyor. Oldukça güçlü bir aydınlatıcı ama çok zarif duruyor yüzde. Ben yine de gece kullanımına daha uygun buldum.  Elmacık kemikleri ve şakaklara uygulamayı tercih ediyorum en çok.

                                                                       
 
 
Nars Love Game Eyeshadow Palette: Bu palette 12 renk far var ve hepsi kullanışlı renkler. Trendleri yakalamış bir palet. Her türlü göz makyajı için ideal. Ayrıca farların pigmenti çok iyi, uygulandığında görünenin aynısını veriyor. Ben bu palette en çok nude renkleri kullanıyorum.

                                                                              

(7564 kere ziyaret edildi)