NARS’IN YENİ LİKİT MAT RUJLARINI ÇOK SEVDİM!
 
Yeni nesil mat rujlar arasında favorilerimden olan Nars Powermatte serisini neden çok sevdiğimi merak ediyor musunuz?
 
Mat rujları kullanmayı ne kadar çok sevdiğimi herkes biliyordur. Ama mat rujları kullanmak pek kolay olmayabiliyor; sürerken ekstra özen istiyor. Eskiden öyle mat rujlar vardı ki dudakları kurutmasının yanı sıra dudaktan temizlemesi de çok zordu. Neyse ki yeni nesil mat rujlar artık çok kolay uygulanıyor, dudakları kurutmasını geçtim onlara müthiş nem veriyor ve yumuşacık yapıyor.  Temizlenirken de dudaktan kolayca çıkıyor. Bunlar benim çok önem verdiğim detaylar...
 
Krema gibi dudağı nefis bir şekilde kolayca kaplıyor...
 
Son zamanlardaki favori mat rujlarımın arasına Nars’ın yeni likit mat rujlarını da kattım. Nars Powermatte diye geçen bu serideki rujların inanılmaz bir yapısı var! Bir kere mat mı değil mi onu bile anlayamıyorsunuz  ilk başta çünkü sürümü çok kolay, krema gibi dudağı hemencecik kaplıyor. Renk, dudağa hemen hapsoluyor. Çok güzel yumuşacık, kadifemsi matlık dediğimiz o enfes görünümü dudaklara veriyor. Makyaj yaptığım kişiler de bu konforlu görünüme bayıldı zaten.
 
Uzun saatler boyu tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz
 
Benim en sevdiğim yanlarından biri ise dudaklarda asla ağırlık ve rahatsızlık verici bir his oluşturmaması. Bu yüzden son zamanlarda makyajın çok uzun süre dayanması gereken durumlarda Nars Powermatte kullanmayı tercih ediyorum.  Saatler boyu dudaktan çıkmadığı için sık sık ruj tazelemeye gerek kalmıyor.
 
Favori renklerim
 
Bu serideki favorilerim Get It On (nude bronz pembe) , American Women (kestanemsi gül)  ve Just What l Nedeed (bronz gül). Bu renkler bence her kadının makyaj çantasında olması gereken renkler.
Nasıl uyguluyorum?
Evet, bir ürünün ne kadar iyi ve güzel olduğu aslında sizin onu nasıl uyguladığınızla doğru orantılıdır. Bu noktada Nars Powermatte rujları nasıl sürdüğümle ilgili püf noktasını paylaşmak istiyorum:
-Rujunuzu sürerken kolaylık olması ve doğal bir görünüm için eş tonlarda dudak kalemi ile dudak çerçevenizi çizin. Rujunuzu uyguladıktan sonra daha yapılı ve keskin bir görünüm için dudak kaleminizi yeniden kullanarak, dudak çerçevenizin üzerinden geçebilirsiniz.
Powermatte rujları, yine yeni bir ürün olan Nars Precision Lip Liner dudak kalemi ile birlikte kullanmanızı öneririm.
Benim favori ikililerim: 
American Women ve Lerins dudak kalemi.
Get It On ve Halong Bay dudak kalemi.
Just What l Nedeed ve Vence.


Ürün Temini Hakkında www.MakyajTrendi.com

(5347 kere ziyaret edildi)